Navigation af visninger

Begivenhed Views Navigation

I dag

Lokalgruppe København

Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: benedikte@ocd-foreningen.dk linehojland@ocd-foreningen.dk  

Lokalgruppe Esbjerg

Sted: Vindrosen, Exnergade 4, Lokale 8 6700 Esbjerg Kontaktperson: Tina Flindt tinafl@ocd-foreningen.dk, tlf. 30 17 25 10

Lokalgruppe Svendborg

Sted: Impuls Kursuscenter & Mødested Skovbrynet 1C 5700 Svendborg Kontaktpersoner: Britt Rossé Segel britt@ocd-foreningen.dk, tlf. 2566 9202 Stephanie Tegen stephanie@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Grenaa

Sted: Norddjurs Biblioteker N. P. Josiassens Vej 17 8500 Grenaa Kontaktpersoner: Mads Millner Nielsen mads.nielsen@ocd-foreningen.dk, 4290 9594

Lokalgruppe Aarhus

Sted: Frivilligcenter Aarhus Sønder Allé 33 8000 Aarhus C Lokale 5 Kontaktpersoner: Edith Christensen edith@ocd-foreningen.dk, 5240 6121  

Lokalgruppe Horsens

Sted: Horsens Sund By, lokale 2 Åboulevarden 52 8700 Horsens Kontaktperson: Susanne Udengaard susanne.udengaard@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Aalborg – Ungegruppe

Sted: De Frivilliges Hus på Vejgaard Bibliotek Hadsundvej 35 9000 Aalborg Ungegruppe - Kontaktperson: Nicoline Højris Mikkelsen nicoline@ocd-foreningen.dk, tlf. 29 85 96 14

Lokalgruppe Aalborg

Sted: De Frivilliges Hus på Vejgaard Bibliotek Hadsundvej 35 9000 Aalborg Kontaktperson: Gitte Højris Mikkelsen gittehm@ocd-foreningen.dk, tlf. 29 80 96 14 Ungegruppe - Kontaktperson: Nicoline Højris Mikkelsen nicoline@ocd-foreningen.dk, tlf. 29 85 96 […]

Lokalgruppe Frederikssund

Sted: Frivillighuset i Frederikssund Lundevej 7 3600 Frederikssund Kontaktperson: Bente Thelin Brandstrup bente@ocd-foreningen.dk