Navigation af visninger

Begivenhed Views Navigation

I dag

Lokalgruppe Vejle

Sted: Foreningernes Hus Vissingsgade 31, 1. sal 7100 Vejle Kontakt: Jacob Ravnskjær Tlf. 60 37 84 82 jacob@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Lolland-Falster

Pizza/hyggeaften:-) OBS! Møderne er flyttet til 2. onsdag i måneden Sted: Guldborgsund Frivilligcenter Banegårdspladsen 1A 4800 Nykøbing Falster Kontaktperson: Anita Bjerregaard Tejsner anita@ocd-foreningen.dk 7178 7573

Lokalgruppe Esbjerg

Sted: Vindrosen, Exnergade 4 6700 Esbjerg Kontaktpersoner: Tina Flindt Tlf. 30 17 25 10 tinafl@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe København

Lokalgruppe og ungegruppe Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: eva@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Aarhus

Sted: Sundheds- og kulturcenteret Ankersgade 21 8000 Aarhus C Kontaktpersoner: Line Marie Bæk line@ocd-foreningen.dk Edith Christensen edith@ocd-foreningen.dk 5240 6121  

Lokalgruppe Aarhus – ungegruppe

Sted: Sundheds- og kulturcenteret Ankersgade 21 8000 Aarhus C Kontaktpersoner: Line Marie Bæk line@ocd-foreningen.dk Edith Christensen Tlf. 52 40 61 21 edith@ocd-foreningen.dk  

Lokalgruppe Svendborg

Sted: Impuls Kursuscenter & Mødested Skovbrynet 1C 5700 Svendborg Kontaktpersoner: Britt Segel britt@ocd-foreningen.dk / tlf. 2566 9202 Kim Aarup Jørgensen, tlf. 224 3923

Lokalgruppe Aalborg – Ungegruppe

Pga. Corona er der pt. tilmelding. Sted: Vejgaard Bibliotek Hadsundvej 35 9000 Aalborg Ungegruppe - Kontaktperson: Nicoline Højris Mikkelsen Tlf. 29 85 96 14 nicoline@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Aalborg

Sted: Vejgaard Bibliotek Hadsundvej 35 9000 Aalborg Kontaktpersoner: Gitte Højris Mikkelsen Tlf. 29 80 96 14 gittehm@ocd-foreningen.dk Ungegruppe - Kontaktperson: Nicoline Højris Mikkelsen Tlf. 29 85 96 14 nicoline@ocd-foreningen.dk