Navigation af visninger

Begivenhed Views Navigation

I dag

Lokalgruppe Holstebro

Sted: Frivilligcenter Holstebro/Kultur & Frivillighuset Nygade 22, 7500 Holstebro Lokale Grøn Kontaktpersoner: Vera Fyhn Nielsen Tlf. 2139 5114 (kontakt vedrørende møderne) Kirsten Neigaard kirsten@ocd-foreningen.dk Tlf. 5334 2481

Lokalgruppe Hillerød

Sted: Frivilligcenter Hillerød Fredensvej 12 c 3400 Hillerød Kontaktpersoner: Mads Millner Nielsen mads.nielsen@ocd-foreningen.dk, 4290 9594

Lokalgruppe Odense

Sted: Frivilligcenter Odense (frivilligcenter-odense.dk) Østre Stationsvej 15, 3 sal Lokale 3.5 Kontaktperson: Søren Rossé Segel soren.segel@ocdforeningen.com, tlf. 9955 6927

Lokalgruppe København

Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: benedikte@ocd-foreningen.dk linehojland@ocd-foreningen.dk  

Lokalgruppe Svendborg

Sted: Impuls Kursuscenter & Mødested Skovbrynet 1C 5700 Svendborg Kontaktpersoner: Britt Rossé Segel britt@ocd-foreningen.dk, tlf. 2566 9202 Stephanie Tegen stephanie@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Esbjerg

Sted: Vindrosen, Exnergade 4, Lokale 8 6700 Esbjerg Kontaktperson: Tina Flindt tinafl@ocd-foreningen.dk, tlf. 30 17 25 10

Lokalgruppe Grenaa

Sted: Norddjurs Biblioteker N. P. Josiassens Vej 17 8500 Grenaa Kontaktpersoner: Mads Millner Nielsen mads.nielsen@ocd-foreningen.dk, 4290 9594

Lokalgruppe Horsens

Sted: Horsens Sund By, lokale 2 Åboulevarden 52 8700 Horsens Kontaktperson: Susanne Udengaard susanne.udengaard@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Aarhus

Sted: Frivilligcenter Aarhus Sønder Allé 33 8000 Aarhus C Lokale 5 Kontaktpersoner: Edith Christensen edith@ocd-foreningen.dk, 5240 6121  

Lokalgruppe København

Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: benedikte@ocd-foreningen.dk linehojland@ocd-foreningen.dk