Navigation af visninger

Begivenhed Views Navigation

I dag

Lokalgruppe Roskilde

Sted: Frivillig Center Roskilde Jernbanegade 21A 4000 Roskilde Kontaktperson: Allan Holm allanholm@ocd-foreningen.dk   Christina Mai Thygesen christina@vorfruerne.dk Christian P. Hansen chrvvs@gmail.com sms 20482479 Mød op og tal med andre OCD-ramte og […]

Lokalgruppe Bornholm

Sted: Rønne Bibliotek Pingels Allé 1, 3700 Rønne Kontaktperson: Tina Mogensen tina.mogensen@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Svendborg

Sted: Impuls Kursuscenter & Mødested Skovbrynet 1C 5700 Svendborg Kontaktpersoner: Britt Rossé Segel britt@ocd-foreningen.dk, tlf. 2566 9202 Stephanie Tegen stephanie@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Hillerød

Sted: Frivilligcenter Hillerød Fredensvej 12 c 3400 Hillerød Kontaktpersoner: Mads Millner Nielsen mads.nielsen@ocd-foreningen.dk, 4290 9594

Lokalgruppe Odense

Sted: Frivilligcenter Odense Østre Stationsvej 13, 3. sal, lokale 3.5 5000 Odense C Kontaktpersoner: Søren Rossé Segel soren.segel@ocdforeningen.com, tlf. 9955 6927 Nicoline Bejstrup

Lokalgruppe Holstebro

Sted: Frivilligcenter Holstebro/Kultur & Frivillighuset Nygade 22, 7500 Holstebro Lokale Grøn Kontaktpersoner: Vera Fyhn Nielsen Tlf. 2139 5114 (kontakt vedrørende møderne) Kirsten Neigaard kirsten@ocd-foreningen.dk Tlf. 5334 2481

Lokalgruppe København

Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: benedikte@ocd-foreningen.dk linehojland@ocd-foreningen.dk  

Lokalgruppe Svendborg

Sted: Impuls Kursuscenter & Mødested Skovbrynet 1C 5700 Svendborg Kontaktpersoner: Britt Rossé Segel britt@ocd-foreningen.dk, tlf. 2566 9202 Stephanie Tegen stephanie@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Esbjerg

Sted: Vindrosen, Exnergade 4, Lokale 8 6700 Esbjerg Kontaktperson: Tina Flindt tinafl@ocd-foreningen.dk, tlf. 30 17 25 10