Navigation af visninger

Begivenhed Views Navigation

I dag

Lokalgruppe Vejle

Sted: Foreningernes Hus Vissingsgade 31, 1. sal 7100 Vejle Kontakt: Jacob Ravnskjær Tlf. 60 37 84 82 jacob@ocd-foreningen.dk Edith Christensen Tlf. 52 40 61 21 edith@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Lolland-Falster

Sted: Guldborgsund Frivilligcenter Banegårdspladsen 1A 4800 Nykøbing Falster Kontaktperson: Carsten Stoemann Rasmussen Tlf. 29 93 79 00 carsten@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Esbjerg

Sted: Vindrosen, Exnergade 4 6700 Esbjerg Kontaktpersoner: Tina Flindt Tlf. 30 17 25 10 tinafl@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Horsens

Kontaktperson Else Rasmussen else@ocd-foreningen.dk Sted Horsens Sund By Åboulevarden 52, 8700 Horsens

Lokalgruppe Hillerød

Kontaktperson: Bente@ocd-foreningen.dk Sted: Frivilligcenter Hillerød Fredensvej 12 C, 3400 Hillerød

Lokalgruppe Randers

Kontaktperson: Edith Christensen Tlf. 52 40 61 21 edith@ocd-foreningen.dk Sted: Randers Sundhedscenter Thorbakke, Biografgade 3 8900 Randers C Lokale 2.22 på 2. sal

Lokalgruppe Grenaa – foredragsaften og opstart

OCD-foredragsaften med opstart af lokalgruppe i Grenaa for OCD-ramte og pårørende. Vi vil denne aften få besøg af Malene Klindt Bohni, der er psykolog med speciale i OCD, der vil […]

Lokalgruppe København

Lokalgruppe og ungegruppe Sted: Julius Bloms Gade 17, kld. 2200 København N Kontaktpersoner: eva@ocd-foreningen.dk

Lokalgruppe Aarhus – ungegruppe

Sted: Sundheds- og kulturcenteret Ankersgade 21 8000 Aarhus C Kontaktpersoner: Line Marie Bæk line@ocd-foreningen.dk Christina Simonsen Christina@ocd-foreningen.dk Edith Christensen Tlf. 52 40 61 21 edith@ocd-foreningen.dk